top of page
Search
  • Emilija

Labai greitas kriaušių ir sūrio užkandis


Su šiuo receptu atidarau naują skyrelį savo bloge, kurį pavadinsiu „vakarėliams“. Jį rasite skyriuje „receptai“.


Mes esame vaišinga tauta ir kiekvieno vakarėlio ir pasisėdėjimo metu mūsų stalai būna nukrauti valgiais. Deja, nuolat matau ir patiriu, kaip mes priprantame prie visko, kas greita ir lengvai prieinama. Mūsų stalus puošia dubenėliai su čipsais, saldainiais ir prekybos centre ruoštos užkandėlės.


Viskas kaip ir suprantama- kartais tikrai nėra laiko, o ir pasilepinti savaitgaliais galima. Tačiau sėdint prie stalo neturėtume rinktis tik tarp čipsų ir sūrių riešutų.


Iš savo patirties žinau, kad dažnai parduotuvėje griebiame šlamštą vien todėl, kad nieko geriau nesugalvojame. Tai noriu padėti sugalvoti. Ir visai nesvarbu ar tu priklausai gaminančių ar negaminančių pusei. O galbūt esi kažkur per vidurį. 🙂 Visi mes galime nustebinti savo svečius.

Dalinuosi šiuo puikiu užkandžiu, kurio paragavau savo geriausios draugės vakarėlyje. Jis tikrai vertas pasidalinimo. Labai lengva ir greita pagaminti, o ir skonis nenuvils net išrankiausio svečio. 🍐


P.S. Tikslių kiekių nerašau, nes viskas priklauso nuo produktų dydžių ir asmeninio skonio. Man gabalėlio sūrio (100g) užteko ant 3 vidutinio dydžio tortilijų. Ant viršaus supjausčiau 2 kriaušes.


Reikės:


  • Tortilijų

  • Mėlynojo pelėsinio sūrio

  • Sunokusių kriaušių


Gaminimo eiga:


1. Tortilijas supjaustome trikampėliais- kelis kartus aštriu peiliu perpjauname istrižai. Iš vienos tortilijos gaunasi 8 ar 6 gabalėliai.


2. Ant tortilijos gabalėlių dedame supjaustytą sūrį ir kriaušes.


3. Išdėliojame tortilijas ant kepimo skardos ir kepame iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje iki kol sūris išsilydys, o kriaušės truputį karamelizuosis.


Štai ir viskas, galima mėgautis!3,209 views

Recent Posts

See All
bottom of page