Search
  • Emilija

Pats sau šefas - išmokim skaniai gaminti!


Labukas!


Šį kartą aš čia su naujienomis. Jau keletą mėnesių savo galvoje statau projektą savo blogui. Idėja labai paprasta - padėti jums ir sau mokytis gaminti.


Pastebėjau, kad nemaža dalis žmonių galvoja, jog tikrai skaniai ir prabangiai galima pavalgyti tik restoranuose. Taip pasmerkiame savo gaminamą maistą vidutinybei.


Vis sulaukiu klausimų iš savo draugų, o taip pat ir iš jūsų, mielieji, kurie iš ties yra labai paprasti. Kiek minučių virti kiaušinį? Kokius makaronus naudoti? Kokią mėsą naudoti kepsniui ar troškiniui? Kai žinosi atsakymus į šiuos ir kelis kitus klausimus, jūsų ruošiamo maisto skonis pakils į naują lygį.


Savo aplinkoje matau, kad daugelis stengiasi gaminti, bet neieško ar neranda susitemintos informacijos apie vieno ar kito produkto ruošimą. Tam čia esu aš. Ir mano projektėlis #patssausefas.


Kalbu ne šiaip apie receptų dalinimąsi. Kalbėkim atvirai - pasidalinti receptu gali kiekvienas. Receptai yra puiki pagalba kiekvienai šeimininkei. Tačiau dažnai čia ir baigiasi visos žinios - viską žingsnis po žingsnio pakartojame ir dažnai net nežinome, kur panaudoti atlikusius ingredientus.


Aš noriu padėti susidraugauti su atskirais produktais ir patiekalais tam, kad galėtume keisti receptūrą pagal skonį. Tam, kad šaldytuvo turinys diktuotų atsakymus, o ne klausimus. Tam, kad neišmestume nesunaudoto maisto. Tam, kad visi ragaujantys apsilaižytų pirštus ir prašytųsi į svečius.


Dėl to šį projektą pavadinau #patssausefas. Nes tikiu, kad kiekvienas gali džiaugtis restorano kokybe namie. Ir kiekvienas gali didžiuotis savo gaminamais patiekalais.


Projekto principas


Pamokos


Ilgai galvojau, ir sugalvojau, kad veiksim taip - aš (su jūsų pagalba, žinoma) išrinksiu produktą, apie kurį išsamiai parašysiu. Suteiksiu kaip įmanoma labiau susistemintą informaciją. Tai bus patarimai kaip išsirinkti kokybiškiausią produktą ir kaip jį paruošti. Idėjos patiekimui, derinimui su kitais produktais ir gal net truputis istorijos.


Žodžiu, visi mokysimės - aš rašydama, o jūs skaitydami mano įrašus. 🙂


Informacija bus surinkta iš geriausiai vertinamų šefų, kulinarinių knygų, laidų, blogų bei mano asmeninės patirties. Visko po truputį.


Namų darbai


Po įrašo bus linksmoji dalis - namų darbai. Gaminsim! Mėnesį ar du siūlysiu receptus, susijusius su aprašytu produktu. O jūs gaminsit kartu su manimi. O galbūt sugalvosit kažką naujo? Juo geriau, toks mano tikslas! Kad įvaldę produkto ruošimą jį galėtume paversti skaniais pietumis nepriklausomai nuo šaldytuvo turinio.


Namų darbams registruotis nereikia, jie neprivalomi, bet labai skatintini. Labai tikiuosi, kad prisijungsit. Juk nemokamai! 😄Projektas vyks čia, mano bloge, nes čia bus talpinami ilgi informaciniai postai ir receptai. Socialioji dalis vyks instagrame, mane rasit po pseudonimu @minimali_virtuve. Ten taip pat galėsim taginti vieni kitus #patssausefas ir dalintis savo namu darbais ir idėjomis.


Lauksiu visų visų! 😘


46 views

©2020 Minimali Virtuvė. Teisės Saugomos.